imer-tez

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 1992 yılından itibaren her türlü ithalat – ihracat – antrepo – transit işlemi hizmetini titiz ve seri şekilde ifa etmektedir.

 

 

Gümrük Müşaviri / Müşavir Yardımcıları ile birlikte tecrübeli, deneyimli ve dürüst bir kadromuz bulunmaktadır.Her türlü gümrük işlemleri ile alakalı  olarak  nakliye acentelerinden Evrak/Ordino almak, depo yatırmak/çözmek, dahilde işleme rejimi kapsamı ithal işlemleri , Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı izinleri, kontrol belgesi,  DTS, TSE, Sağlık sertifikaları, İTKİB Kayıt belgesi  , İhracatçı birlikleri  işlemleri gibi her türlü işlemleri sizin adınıza yapmakta, gümrük işlemlerinizi ON-LINE (Mavi) sistemimiz üzerinden  yaparak zaman kaybını minimum seviyeye çekmekteyiz.


Gümrük mevzuatı çerçevesinde, firmanız lehine her türlü yasal ve pratik çözümü üretebilecek bilgi ve deneyime sahip bulunmaktayız. Amacımız deneyim ve tecrübemiz ile meslek heyacanımızı sizlerle paylaşmak, sizlere hızlı, güvenilir ve kaliteli bir hizmet verebilmektir.

Vizyonumuz

Türkiye’de en Kaliteli ve Güvenle Hizmet veren Gümrükleme Firması olmak.Rekabetin yol göstericisi, kalitenin ön koşul, müşterinin ise vazgeçilmez olduğu iş dünyasında, belirleyici etken “BİREYSEL KALİTE”, “EKİP KALİTESİ” ve “YÖNETİM KALİTESİ” dir. Bu anlayışın sonucu olarak rekabetin taklit edilemeyen tek unsuru, KURUMUN BİLGİ VE BECERİLERİDİR.

Vizyonumuz

Sektörlerindeki en iyilerin çalışmak istediği firma olmak. Dengeli ve sağlam büyümek Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini daha kaliteli hizmet ile karşılamak. Teknolojik altyapıyı etkin ve verimli kullanmak. En büyük önemi insan beynine verir ve sürekli insana yatırım yaparız. İyi ahlaklı gümrükçü ve gümrükçüleriz. Firmamız ile çalışan herkesin “Kendi İşinin Lideri” olduğuna inanırız. Ekibimiz YILLARIN TECRÜBESİ VE GENÇ BEYİNLERDEN OLUŞAN EKİBİMİZ DIŞ TİCARET VE MEVZUAT UZMANLARIMIZ İLE BİRLİKTE HİZMET VERMEKTEYİZ

Referans Firmalarımız

ÇAMSAN ENTEGRE A.Ş.

EURO WOOD MASİF KAP.A.Ş.

ÇENESUYU İNŞ.SAN.TİC. A.Ş.

KAPSAN KAPLAMA A.Ş.

HAŞEP KAPLAMA A.Ş.

ŞERİFOĞLU PARKE A.Ş.

PARKE-TEK PARKE A.Ş.

EKŞİOĞLU ORM.LTD.ŞTİ.

MAHİR ARIN A.Ş.

DEMPAR PARKE A.Ş.

İNTER ORM.A.Ş.

BAPAŞ PROFİL A.Ş.

GREİF MİM.AMBALAJ A.Ş.

AKDENİZ ORM.A.Ş.

DÖRTDİVAN MACUN SAN.LTD.ŞTİ.

KPS LAMİNE A.Ş.

DİVAPAN ENTEGRE A.Ş.

OKUMUŞLAR A.Ş.

UNİVERSE OTO YEDEK A.Ş.

BAŞARAN OTO A.Ş.

ZED AHŞAP A.Ş.

Zaman

Birinci önceliğimiz işleri zamanında yetiştirmek.

Eksiksiz Hizmet

İkinci önceliğimiz hizmeti eksiksiz sonuçlandırmak.

Cezasız Gümrük

Üçüncü önceliğimiz güncel mevzuatı takip etmek.